| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa.Va rog mult sa imi spuneti daca au aparut rezultatele pentru admiterea in licee de anul acesta din prahova(adica cine unde a intrat). si daca da, va rog mult sa imi dati un link deoarece eu nu gasesc!crying

Răspuns Câştigător
| foxx153 a răspuns:

Nu au aparut, apar pe 15 iulie:d

2 răspunsuri:
| LittleMilka a răspuns:

Rezultatele de admitere la liceu vor aprea prin luna iulie dupa ce se completeaza fisele cu optiuni.

| RedMist a răspuns:

S-au afisat doar la scoli. Pe site abia maine, asa s-a anuntat cel putin. http://admitere.edu.ro/2011/