| pastru009 a întrebat:

Cand apar rezultatele contestatiilor din Bucuresti(sector 6, scoala gimnazial Geo Bogza)?

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna! Pe 1 iulie se afiseaza rezultatul contestatiilor in toata tara! O seara buna!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Afişarea rezultatelor finale după contestaţii are loc la data de 1 iulie 2014 ( în toată ţara ) - vezi "Calendarul" de la linkul oficial :
http://subiecte2014.edu.ro/......I_2014.pdf

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

Marti,pe 1 iulie, se afiseaza rezultatele finale, dupa contestatii.
O seara buna.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pe 1 iulie. In toata tara, deci te-ai obosit degeaba sa mai scrii ce scoala laughing