| merylin a întrebat:

Cand este olimpiada la romana faza judeteana?

Răspuns Câştigător
| mady04 a răspuns:

Nu te enerveaza cineva cand tu pui o intrebare si ei zic altceva ma rog sa revenim s-a stabilit ca va fi pe 3 martie dar este in aceeai zi cu olimpiada de biologie deci s-ar putea sa o scimbe pe una dintre ele (sper ca pe aia de bio)... sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Amrooo a răspuns:

Olimpiada la romana pe faza judeteana este ca un fel de concurs gratis.La faza judeteana toata lumea care a trecut de faza pe scoala o va da pe cea judeteana in acelasi timp.Adica incepe la aceeasi ora si se termina la aceeasi ora(valabil pentr toate clasele 5-12).Bafta