| anonim_4396 a întrebat:

Cand incep scolile si facultatile!? Vreau o sursa oficiala!

12 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu se stie! Na' sursa oficiala.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este nici o sursa oficiala. Astazi a anunta cea care este Ministrul Invatamnatului si Educatiei ca se va anunta la momentul potrivit: https://bit.ly/3bwV8eU

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Glumind as spune ca ai rezolvat problema pe jumatate, pentru cealalta jumatate ar trebui sa si existe sursa oficiala.
Fii sigur ca vei afla atunci cand o sa se dispuna reluarea programului scolar, o sa anunte ministerul, toate scolile, televiziunile, internetul, ziarele, etc.

| darrio2007 a răspuns:

Vei afla la vremea respectiva din sursa oficiala.
Traiesti pe sub pamant, nu vezi ce se intampla in tara si in lume?

| Frank51 a răspuns:

Scoala incepe pe 6 Aprilie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se stie. Sunt sanse sa se prelungeasca baricadarea si sa stam in casa si dupa ce trece Pastele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai fugi la guvern si intreaba ce cauți pe TPU?

| danutzu96 a răspuns (pentru Frank51):

Cum ai ajuns la aceasta data?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maine dimineata

| Frank51 a răspuns (pentru danutzu96):

Pardon, voiam sa zic 1 Aprilie.

| danutzu96 a răspuns (pentru Frank51):

Are sens acum laughing