| inflicted a întrebat:

Sunt sanse sa se deschida scolile si facultatile in toamna asta?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

In principiu da, dar ramane de vazut.

| Frank51 a răspuns:

Ar fi nasol daca nu s-ar deschide.

| minrest a răspuns:

Da, sunt sanse foarte mari.

| aXy99 a răspuns:

Da, sanse foarte, foarte mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar sa vedem cu evoluează virusul până în toamnă!

| ionutx02 a răspuns:

Da, sunt sanse sa se deschida institutiile de invatamant. Asta a anuntat si ministrul educatiei.