| XxVladxXDD a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cand incep scolile ca am vazut ca stam in casa de 3 saptamani...

Răspuns Câştigător
| Elelei a răspuns:

Starea de urgenta s-a prelungit inca o luna. Daca nu se mai prelungeste, poate dupa 15 mai.

| Trex157et777 a răspuns (pentru Elelei):

Deja nu mai are voie sa-l prelungeasca! Maxim o data poate face asta!

| suntserios a răspuns (pentru Trex157et777):

Cine zice?

| Inutarh a răspuns (pentru Trex157et777):

De unde știi? Bine ar fi sa fie așa.

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar nu v ati săturat de intrebarea asta? Nu va uitati si voi la o știre? Nu citiți si voi un site de știri sa pricepeți ca nu va poate raspunde nimeni la intrebarea asta?

| XxVladxXDD explică (pentru suntserios):

Nu ma mai uit la stiri la televizor de 3 ANI.

| suntserios a răspuns (pentru XxVladxXDD):

Amuzant e cum veniti toti cu replica asta.
Stirile nu sunt doar la TV sa stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine mai stie? O zi zice ca pana in Mai, una ca pana in Iunie.Asculta si tu la stiri! Oricum mai avem de stat

| morfeo a răspuns:

Toamna viitoare

| Zorn a răspuns:

Intelegeti odata ca nu poate sa vorbeasca nimeni cu virusul sa il intrebe ce are de gand sa faca si pana acum sunt doar propuneri si presupuneri legate de inceperea scolii si noul mod de organizare.

| anșa a răspuns (pentru Zorn):

Cum se numea anime ul ul din poza ta? Parcă era un film cum se numea? Vreau să mă uit si eu

| Zorn a răspuns (pentru anșa):

Spirited Away

| anșa a răspuns (pentru Zorn):

Mulțumesc frumos!