| coMpLeT a întrebat:

Cand incepe scoala? Stiu ca pe 17 septembrie dar eu am auzit ca deschiderea e pe 15 adica sambata si de pe 17 incep orele. Stiti ceva despre asta? La voi e tot sambata?

Răspuns Câştigător
| ZagRS a răspuns:

Scoala incepe pe 17 septembrie

11 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Teoretic Sambata este deschiderea si Luni incepe scoala, practic fiecare scoala decide cand tine deschiderea, de exemplu eu azi m-am interesat si la scoala unde umba fiul meu, Luni se va tine si deschiderea.

| Ioana2012J a răspuns:

Şi la mine tot luni.

| ucatati a răspuns:

Nu s-a anuntat nimic de genul...au fost doar niste zvonuri, uita-te la televizor. La mine e pe 17. Te puup!

| PattyC a răspuns:

La mine incepe luni mai bine intreaba pe cineva care stie

| coMpLeT explică:

Am aflat si se pare ca luni incepe.

| Rumi a răspuns:

La mine incepe luni (festivitatea de deschidere). Suna-ti dirigintele/diriginta, ca sa fii sigur/a.

| inna07 a răspuns:

La mine in judet toate scolile si liceele organizeaza festivitatea de deschidere pe 17.
happy

| sweettkarina97 a răspuns:

La mine e luni. cel mai bine ar fi sa te duci la scoala si sa intrebi eu asa am facut.

| alexandra8787 a răspuns:

La mine inca nu se stie! Dar sa stii ca nu e regula:stiu licee care fac sambata deschiderea si stiu si licee care nu fac.Mergi la scoala, sau daca nu vrei uite-te pe site-ul oficial al liceului. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| BlackFairyWing a răspuns:

Pai depinde de scoala!
Dar la majoritatea incepe sambata!
Cel mai bine e sa iti suni Dirigu/Diriga.
Sper ca te-am ajutat!:*:*
fundita?

| Anonimul0012 a răspuns:

Luni e deschiderea azi am fost la scoala si am aflat asta era doar un zvon. FUNDA?