| Flluffy a întrebat:

Cand incepe vacanta de iarna si cat dureaza?

Răspuns Câştigător
| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Incepe de 21 Decembrie ultima zi de scoala si se termina pe 5. Dureaza 2 saptamani.

6 răspunsuri:
| paty00 a răspuns:

Pe 21.12 si se termina pe 5.01(cea de iarna)
si acum ca s-a revenit la sistemul semestrelor egale, va exista si o vacanta intersemestriala tot iarna( 01.02-09.02)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Vacanţa de iarnă – sâmbătă, 21 decembrie 2013 – duminică, 5 ianuarie 2014" - SURSA :
http://www.isj.gl.edu.ro/......202014.pdf

Toate cele bune.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Stiu ca dureaza doua saptamani si este aproape de Craciun. Mai e pana atunci oricum.

| Loredana123 a răspuns:

Vacanta de iarna: sambata, 21 decembrie 2013 - duminica, 5 ianuarie 2014 (2 saptamani)

| violetamariapwp a răspuns:

Vcanta de iarna incepe pe 21 Decembrie si se termina pe 5 Ianurie. In total sunt 2 saptamani lungi si bine meritate de vacanta.

| SwechTyop a răspuns:

21 decembrie 2013-5 ianuarie 2014(2 saptamani)