| Alexinho007 a întrebat:

Cand ma duc sa depun dosarul la liceul unde am fost repartizat, voi primi si manualele?

8 răspunsuri:
| continutfragil a răspuns:

Nu, în niciun caz. Manualele le vei primi la începutul anului școlar.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU primeşti manualele în acel moment!
Ele se primesc la începutul anului şcolar ( de obicei, în primele 2 săptămâni ).

Toate cele bune.

| stlucian a răspuns:

Te grabesti la invatat? Daca o sa primesti o sa le primesti in prima zi de scoala.La liceu cam greu cu manualele! 2-3 la un manual dar nu conteaza esti in liceuthumbs up bafta in noua gascawinking

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu. Cand incepe anul.

Răspuns utilizator avertizat
| kteichd a răspuns:

17-25 iulie depunearea dosarelor, manuale vei primi in septembrie cand incepi

| RedRoses a răspuns:

Si eu sunt clasa a 8-a. Dar nu cred, cred ca manualele le primim la inceputul anului, nu? Oricum, bafta big hug!

| Anonymous552 a răspuns:

Nu.le vei primi la începutul anului școlar.