| ἶῆfἶῆἶƮყ a întrebat:

Cand se termina școala? Unde găsesc orarul pentru liceul Traian vuia din Oradea

Răspuns Câştigător
| UzOm a răspuns:

24.06.2016- Se gata anul scolar.
11.09.2016- Incepe anul scolar.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de studii (gimnaziu sau liceu) si de clasa, unele se termina mai repede, altele mai tarziu.
In general cursurile se termina pe 24 iunie, cu exceptia claselor terminale (a VIII-a si a XII-a).

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de clasă...

Vezi Structura anului şcolar 2015-2016 de la linkul :
http://scldr.ro/tag/structura-anului-scolar-2015-2016/

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Școala se termină pe 24 Iunie, dar unele clase termină mai repede.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

15-24 iunie.

| Darius392 a răspuns:

Pe 24 iunie se termină anul școlar pentru elevi, dacă ești în clasa a VIII-a sau a XII-a vei termina cu o săptămână, respectiv două înainte. Programul școlar este același pentru toate școlile

| Blackkpanda66 a răspuns:

15 iunie