| Lora1 a întrebat:

Cand trebuie depus dosarul pentru liceu?

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Trebuie depus pana de 26 iulie, mai ai zece zile, dar e mai bine sa-l depui maine sau cat mai repede posibil daca ai preferinte in ceea ce priveste clasa, crede-ma!winking

| Asfgrhr a răspuns:

Buna. Dosarul pentru liceu trebuie depus in perioada (16-26 iulie). Atunci trebuie sa te duci la scoala sa iti de-a o fisa, apoi la medicul de familie(sa iti de-a fisa medicala). Gasesti toate raspunsurile in brosura pe care ai primit-o.

| Darkus56 a răspuns:

In perioada 16 iulie-26 iulie happy
Funda!?