| criştiyan a întrebat:

Cand/unde apar rezultatele la evaluarea nationala-2011

Răspuns Câştigător
| bby a răspuns:

Rezultatele de la evaluarea nationala apar in data de 24 iunie adica paine de la 8 pana la 14 :x la scoala de unde esti sau incearca pe site-ul asta maine http://www.clopotel.ro/......Nationala/
Succes!

10 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

Vineri pana in 14 apar la romana, si luni la mate, cred.happy

| coloor a răspuns:

Cred ca apar vineri cauta-le pe google.
Pa, pa.

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Rezultatele la evaluarea nationala apar vineri intre orele 12-14 (maine) si le poti gasi la scl ta. Daca vrei sa faci contestatie ele se fac intre orele 14-18.Succes!

| Anname a răspuns:

Maine, vineri

| TheDarkOne a răspuns:

La scoala, unde ai dat examenele, maine pana in ora 14

"Afisarea primelor rezultate este programata vineri, 24 iunie, pana la ora 14.00. In aceeasi zi, intre orele 14.00 si 18.00, pot fi depuse contestatiile, care vor fi solutionate in 25 si 26 iunie. Afisarea rezultatelor finale, dupa contestatii, va avea loc in data de 27 iunie."
funda?batting eyelashes

| Bakerash a răspuns:

Apar pe 24 sau 25 adica Vineri sau Sambata big grin

| Catalinxxxx a răspuns:

La scoala unde ai dat evaluarea vor fi bublicate vineri sau daca nu pe didacti.ro

| Taliii a răspuns:

Vineri, adica pe 24

| Nicollet a răspuns:

Rezultatele la evaluarea nationala 2011 apar maine dupa ora 14:00

| Razvan_7189 a răspuns:

24 Iunie.