| Beckyyy a întrebat:

Care a fost cea mai mica media cu care s-a intrat la colegiul national petru rares din Suceava, la sectia stiinte ale naturii (bio-chimie) bilingv engleza? funda.

Răspuns Câştigător
| mira26 a răspuns:

Nu e mentionat bilingv engleza, dar am gasit la colegiul national petru rares din Suceava, la sectia bio-chimie cea mai mica medie 9, 59.Succes!

2 răspunsuri:
| Spike24 a răspuns:

Te poti uita pe admitere.ro
http://admitere.edu.ro/2012/staticRepI/j/ si cauti judetul si apoi trebuie sa gasesti liceul sau caolegiu ce o fi! Sper ca ti-am fost de folos

| Spike24 a răspuns:

9.59