| Onutzyk a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota pe care ati primit`o vreodata?

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

A mea e cea mai tare : 2, 62 laughing)) la chimie, intr-a 9a. Luati-o p-asta!

98 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima mea nota mica care am primit-o vreodata a fost nota3

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

4 dar nu m-a laudlaughing La matematica s-a intamplat. Si ma descurc bine la mate dar a fost o mica groapa pe drumul ce-l parcurg. Nu conteaza! Merg mai departe!

| sssarah a răspuns:

Salut.
Cea mai mica nota a mea a fost 5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi mai amintesc...
trecuta in catalog - 6 la mate...

| Abb a răspuns:

| viatadecacatt a răspuns:

3 deocamdatalaughing

| mmeee79 a răspuns:

Toate, in afara de 1happy
deci nota 2 cea mai mica:-s

| mmeee79 a răspuns:

Se mai intampla.nimeni nu-i perfect, dar de atunci nu am mai luat nota mai mica de 6tongue

| xlmpq a răspuns:

| AnnaMariaaa a răspuns:

1laughing ca am copiat.

| OneLifeOneLove a răspuns:

4:d

| Bodo a răspuns:

3, dar doar odata... si dupa 3 am cativa de 5 laughing laughing

| Liviu a răspuns:

3 laughing
Eh ce vremuri...
Bine ca am scapat de ele...
laughing
Urasc copilaria... sigh
Sa nu va aud pe aia care ati avut o copilarie fericita ca imi tineti predici
Mai bine abtinetiva' e ceva astept pm :S

| NinaY a răspuns:

2.
1 nu am luat ca nu m-a prins copiindlaughing

| forever4you a răspuns:

6 la geografie si in catalog cea mai mica este 8 pana acum

| DeathTheKid a răspuns:

Pai 5 insa cred ca va fi 4laughing

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

2 la geografie laughing si am primit-o acum 1 saptamana laughing

| AnemonaP a răspuns:

3 dar nu mi-a trecut-o in catalog

| chOcO_5785 a răspuns:

Nota mea cea mai mica a fost 6 laughing la matematica intr'un test at wits' end imi strica toata media! crying

| xxdd a răspuns:

La biologie am luat 4 pentru ca am revenit cu un balon si s`a spart. si profu s`a speriat. i`a sarit pixu pe geam si a dat vina pe mine x(

| Wonderland a răspuns:

8 big grin in fiecare an iau cate un 8 : intr-a 5-a la istorie, intr-a 6-a la religie, intr-a 7 la tehnologie si intr-a 8-a la fizica laughing

| BloodstainedMorgue a răspuns:

Cea mai mica a fost 3 la geografie... laughing

| mihaibrasov a răspuns:

9. 50 si am facut si contestatie la inspectorat. meritam 10 cu 3 stelute si vaca de profesoara de educatie tehnologica n-a vazut ca facusem corect.

| Tweetymrrr a răspuns:

Opt la istorie anul asta'... ce sa fac...winking mai greshim, dar a tabatting eyelashes?

| HotChoclate a răspuns:

Invata sa folosesti cratima si apoi sa comentezi.Si se scrie "de" nu "d".

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am luat un 2 cu "succes", că doar am fost şi eu elevă.
Pa, pa.

April
| April a răspuns:

Trei; la materia care imi placea cel mai mult si la care eram cea mai buna:limba romana. Dar n-a fost nota; a fost un semnal de avertizare care spunea:"Fii atenta! un statut dobandit trebuie intretinut!"

| LolaKissTheGirl a răspuns:

@chOcO:Hey, si mie mi s-a intamplat la fel. Am luat 6 la mate, dar asta a fost acum 8 luni. Deci, pa-pa!

| Landied a răspuns:

2 de 2 care i-am luat luna trecuta la lb.romanahappy