| AnemonaSexy a întrebat:

Ati luat vreodata o nota mica? Care?

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

1 ca am copiat laughing de pe telefon laughing la un modul de specialitate laughing

33 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu ai luat și o notă mică la școală, nu te numești elev!
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Am luat 1 in teza la romana....hai,cine ma bate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Apache):

Am luat -12 la muzică. Te-am bătut?

| positivity a răspuns:

Am început liceul cu nota 5, la fizică, fiind și cea mai mică notă a mea! Dar vor mai fi și altele, acesta este doar începutul!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Da, normal că am luat.
Dacă nu ai luat toate notele, nu te poţi numi elev cu adevărat, cu toate că 1 nu am luat niciodată. În schimb, ştiu că am luat 2 la Franceză fiindcă eram de serviciu şi nu era marker la tablă.

Pa-pa.

| CautNume a răspuns:

Am luat un 5, 5 la fizica (bine ca nu a trecut notele alea in catalog) si cum doi ani un 7 la matematica.

| Nanami利 a răspuns:

Cea mai mica nota a fost 6 la matematica.

| OnuOnulică a răspuns:

Am luat vreodata o nota mare? laughing

Pai eu la cam toate am note mici in afara de istorie, geo, fizica, chimie.

| zurick a răspuns:

4-engleza
5-biologie
5-franceza
Continui?

| AnemonaSexy explică (pentru zurick):

Da.

| zurick a răspuns (pentru AnemonaSexy):

N-ai vrea mai bine să-ți spun toate notele?

| AtateaConditii a răspuns:

Am luat un 2 la franceza pentru ca nu am avut carte si caiet.

| Sociopat a răspuns:

2 la fizica de mai multe ori pe parcursul a 3 ani.Am trecut de fiecare data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat prin a 5-a un 3 la engleză că avut trei teme nefăcute, şi un 3 la mate că n-am apucat să scriu tot de pe tablă... Şi tot prin a 5-a am mai luat 4 la istorie, la fel şi-n a 6-a, am luat încă un 4 la istorielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat odata 5 la fizica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În clasa a VI-a, am făcut fizica cu un boșorog, al naibii de rău, da' faza e că mie îmi plăcea de el, era simpatic :3
Ne dăduse tot felul de porecle, iar mie îmi zicea "Panda"...laughing. Am dat odată un test din toată mecanica și eram sigură c-o să iau 4, dar când ne-a adus testele, a zis: "Panda, 5.50!" smug
Fusese cea mai mare notă din clasă cool

| Madayna a răspuns:

Da, am luat un 3 la engleza si geografie big grin

| AndyLavy a răspuns:

Am luat mai multe..cred ca cea mai mica a fost 3...la desen parca, si asta la liceu prin clasa a 9- cred..pt ca nu voiam sa desenez si i-am spus profesoarei ca este o porcarie sa ma puna sa desenez o vaza cu florilaughing. SI in generala am mai luat note mici, dar nu mi le mai amintesc.

| Zatharra a răspuns:

Da.
4 la biologie, istorie, fizică.

| thalyslly a răspuns:

Un 2 la religie prin clasa a 10 nu am invatat fericiriile

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Mereu iau 4 la matematică. x_x

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Cea mai mica nota? Pai a fost prin a 5-a, cand am luat 6 la sport... sad

| TempestUV a răspuns:

Am luat 3 la matematica, 4 la fizica si istorie, 6 la religie, 5 la romana.Sunt mai multe da cine vrea sa isi aminteasca toate notele proaste.Majoritatea sunt la matematica. Vorba aia, matematica e stiinta care ucide.

| CorneliaC a răspuns:

Pai ultimul 2 l-am primit prin martie la istoria literaturii franceze, pentru ca nu am pregatit o tema, eram anul II la facultate. Si multe alte note mici, dar nu inseamna ca toate is mici, anul asta 7 e cea mai mica nota a mea, si am doar doi de 7 happy

| Danyel2002 a răspuns:

Am luat odată un 7 la literatură crying. Am urlat (plâns) toată ziua. Nu învățasem complet genul liric, în clasa a 6-a, deși sunt olimpic la română. :/

| Happyintotdeauna37 a răspuns:

Da. Un 8 la biologie si la franceza.

| PunkyBrunette a răspuns:

Am luat si note mici. Dar nu mai mici de 4 laughing). Anul trecut am avut doi de 4 la latina in acelasi semestru... Deci daca ai luat vreo nota mica nu e chiar o tragedie.

| SVlad a răspuns:

1.44 engleza (fiind primul meu an si testul de anul 5 de studiu)

| dutu200222 a răspuns:

| Stef_Stefy_1995 a răspuns:

Da am luat nota 6.