| 5SOS a întrebat:

Ati luat vreodata o nota mai mica de opt? Dece si la ce materie?

Răspuns Câştigător
| CoCaCoLa a răspuns:

Inca cate
semestru asat am inceput cu 5 la romana, am un 5 pe foaie la mate
semestrul trecut am avut si 4 la mate si la romana o gramada de 6 si 7 si am mai avut si 7 la biologie si un 7 la istorie thinking cam atatea note sub 8 anul asta laughing

11 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna da un 6 la romana(a fost un test foarte greu)un 6 laistorie*un test din 5 lectii( si un 6 in teza la mate si un 7 la mate.In rest numai 9-10.Numai bine.

| CristineDelaruss a răspuns:

NORMAL!
presupun ca esti in clasele 1-4, nu?laughing
2x 6 la mate. 2x7 la mate. 5 la germana pe foaie. 7 la fizica.
atat

| Alynutzaaa a răspuns:

Am luat mai mica de 8 si iau si acum laughing!

Recunosc ca nu am luat toate notele insa exista o vorba 'Nu e elev cel care nu ia toate notele de la 1-10 laughing ', nu stiu cat o fi de adevarata vorba asta insa nu m`am suparat prea tare cand am luat o nota mica! Te corectezi mai incolo laughing

PS : nu mai stiu la cate materii si nici cate note mai mici de 8 am luat laughing!

| Idc12345 a răspuns:

Da...am luat un 6 la matematica.Pentru ca nu mi-am facut tema corect in totalitate.

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

3 la Istorie happy

| Catutzaaa a răspuns:

----da----am luat un 6 la geografie-----nu invatasem nimic-----pur si simplu nu'mi placea deloc geografia dar acum-----dupa nota asta mik----am inceputh sa invat si' acum parca vreau sa ma asculthe laughing----parca simt ca acel 6 avea si el rostul lui-----ca nu mai vreau sa' l iau si----asa ca invat----chiar imi place geografia acum-----o pot numi " materia mea preferata "----bine nu e materia mea preferata da' nu cred ca e laughing

Funda?

| Iasmiine a răspuns:

2 la geogra rolling on the floor)

| deuceD a răspuns:

La liceele de elita te poti bucura cu nota 8 doua saptamani!

| gabi1198 a răspuns:

Da.In clasa a V-a un 5 la mate, In clasa a VI-a 7 la test si 6 in teza (sem II)si acum am dat test la chimie(cls a VII-a)si sigur iau sub 8crying

| Iuuuliiia a răspuns:

Da.6 la geografie.Niciodata nu mi-a placut.oh go on

| Medeea_3616 a răspuns:

Da normalllaughing!
Am luat 5 la mate, in oral, ca ma pusese sa fac niste chestii super grele si nu imi invatasem lectia:-s
Am luat 2 la biologie, ca am negat raspunsul unui coleg cu voce tare, iar profa a considerat ca am suflat.
Am luat 4 pe la fizica, odata, ca nu intelegeam Densitatea de locrolling on the floor.Ave aprofa niste probleme inventate pe loc ce te dadeau pe spate.
Am luat 4 la romana,ca nu stiam definitia hiperbolei(nu-mi invatasem, deoarece, avusem o groaznica durea de masea in ziua precedenta de nu-mi venea deloc a invata:-s)
Si la chimie am incasat multi de 7. Aveam o perioada in care numai 7 luam.Si nu stiu de ce ca imi invatam f.bine. teoremele si printr-a 7-a, 8-a ma incurcam La Zinc la tabelu lu Mendeleev...Formula e Zn eu mereu ziceam ca e Zclaughing.