| ionut7 a întrebat:

Care e cel mai bun liceu din BOTOSANI dintre Laurian si Eminescu?

3 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Depinde de profilul pe care vrei sa-l urmezi.Cand eram de varsta ta eu as fi ales Eminescu, dar din alte considerente.

| dArKcHiLd1 a răspuns:

Cel mai bun este:

Colegiul Naţional "Mihai Eminescu"

Fiind pe locul 2 la top 10 cele mai bune licee din Botoşani.

Colegiul Naţional "A. T. Laurian" este pe locul 8 la top 10 cele mai bune licee din Botoşani.

Sper că te-am ajutat kiss
Fundiţă?

| ionut7 explică:

Se mai zice ca la Laurian se practica o doctrina diferita fata de alte licee, e mai multa libertate, faci aproape ce vrei, e scoala care te formeaza ca om...
De Eminescu se spune ca e cam toceala?!