| Pisicanazdravana a întrebat:

Care este cartea de identitate din Firmin a lui Sam Savage? funditabatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Smiley a răspuns:

Hey! Nume:Firmin; Domiciliu:traieste in subsolul unei librarii; Specie:sobolanlaughing; Date despre familie:este numeroasa; Aspect fizic:are un strat modest de blanita moale, cenusie; Obiceiuri:cititul cartilor; Calitati:un bun cititor; Defecte:mananca paginile cartilor; Ce ii place:curatenia, cititul; Ce nu ii place:dezordinea.>>>>Sper ca te-am ajutat!>big grin