| Mihlamihieygw a întrebat:

Care este diferenta dintre SUA si America?

35 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns (pentru tonyc7):

Continentul America reprezinta o zona geografica impartita in trei subzone : America de Nord, America Centrala si America de Sud.
Statele unite ale Americii (SUA) ocupa doar o parte a subzonei Americii de Nord.

| tonyc7 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Lasa prostiile. Informeaza-te corect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru tonyc7):

Mai copil tembel si prost. Atunci cand toti iti spun ca este gresit ceea ce sustii, ar fi cazul sa-i asculti. Degeaba te tii tu ''batos'' rolling on the floor, ca ti-ai dat examenul. Te-ai descalificat de unul singur. laughing rolling on the floor

| tonyc7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi spun toti, ci doar cativa indusi in eroare. Prostul insa esti chiar TU! Motiv pentru care ai IGNORE! _I_

| Zuzu1991 a răspuns (pentru tonyc7):

"în 25 Martie | tonyc7 a răspuns (pentru Zuzu1991):
De ce continui sa vorbesti de,, continentul american" daca nu exista asa ceva?"

sigur ca nu exista, nu exista nici covid, si daca te vaccinezi prinzi 5g pe telefonul fix

data viitoare sa nu uiti sa iti iei pastilele inainte sa intri pe TPU, ca altfel esti asa de taaaaareeeeeee