| MeDyw0w a întrebat:

Care este materia voastra preferata la scoala? happy

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Religia:X si Engleza!

60 răspunsuri:
| Binelu a răspuns:

Chimia si Romana + Sport

| MihaicaDan a răspuns:

Mate... Sunt cel mai bun din CLS.Si la gradinita am primit un premiu pentru cel mai bun matematician.big grin

| LADYBi2a a răspuns:

Pauzele big grin

| faranumemomentan a răspuns:

Fizica nucleara

| Bailey a răspuns:

Pauza love struck love struckrolling on the floor dar si desenul putinwinkinghappy:*

| CrissuShAtat a răspuns:

Matematica sportul geografia desenul informatica laughing happy rolling on the floor

| aиdrυşca a răspuns:

Franceza...si chimia

| LoveSelena a răspuns:

Pauza happy

| deeadeutza73 a răspuns:

Desenul si ed fizica

| StarMagda a răspuns:

Geografiahappy La geografie sunt cea mai buna din clasabatting eyelashes

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pauzarolling on the floor.Glumesc hmm. nu stiu am mai multe preferate.(Engleza, fizica, Info.Mate (algebra).romana.franceza.desenul.muzica^^

| buburuza_4437 a răspuns:

Mate,chimie si isto (ca ma cert mereu cu mosu ala d istorie, e nebunlaughing)a ta care e?

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Istoria, Lb romana love struck

| DeeeaA a răspuns:

Desen.happy

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Pauza!

| Anonim232323 a răspuns:

Romana, istorie, engleza

| AudImagini a răspuns:

Pauza
dăăă

| Dorii a răspuns:

Poi imi place la nebunie MATEMATICA

| Andra_1260 a răspuns:

Pai,in clasa a 5-a imi placea mate...ciudat dar na,acum imi place biologia, am media 10, la sport nu prea fac ca profu ma lasa pe mine si pe o colega sa facem ce vrem ca am fost la baschet,imi place si istoria un pic, urak geografia, muzica.is la cor, romana.nu am dau in vant dupa ea laughing

| Gabica a răspuns:

Romana si Matematica...nu am pus si sportu

| MissIndependenttt a răspuns:

Pai...Hmm cred ca imi place chimia dar doar cred nu sunt foarte convinsalaughingAAA da si imi mai place si sportul si desenul

| monibarbi10 a răspuns:

Mate,desen,sport,franceza.

| virus5381 a răspuns:

Chiulitu happy

| dory_3189 a răspuns:

Dirigintia,si cel mai mult pauzelee!big grinbig grinbig grinbig grin

| roberta_9285 a răspuns:

Dirigentia in ultima vreme ne scoate afara tot timpu si stam pe banca sau ne duce pe terenu mare si aduc colegii paturilaughing
iar iarna mai mult ne dadea drumu acasalaughing

| Marian_1294 a răspuns:

Muzica,desenul,sportul si putin matematica

| sabilopod a răspuns:

Bio :X sunt in a 7a olimpica merg la nationala la olimp la bio. cum sa nu-mi placa? ce aiurea sunt a 2a pers care a scr de bio. ce-aveti cu biologia? e super. happy

| OmNom a răspuns:

Biologia si romana (urasc mate)

Răspuns utilizator avertizat
| gabriela_9729 a răspuns:

Religia:ca nu ne-a dat tema, niciodata nu prea scriem decat o pagina pe zi,matematica,desenul, sportul, si pauza.:d:d:d:d:d