| MeDyw0w a întrebat:

Care este materia voastra preferata la scoala? happy

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Religia:X si Engleza!

60 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Imi place desenul.O consider o ora de relaxare.
Dar materia ta preferata care e?

| IoanaTempah a răspuns:

Geografie love struck

| cristi202 a răspuns:

Era. Geografia. Si azi ma intereseaza la fel de mult.

| PinkDea a răspuns:

Hm ...Geografia

| aliceinchains a răspuns:

Engleză.happy

| unknownn a răspuns:

Biologie,Chimie,Engleza,Fizica,Ed. Fizica, Limba si literatura Romana(doar cateodata) in special Chimia
A ta care e?

| alyna a răspuns:

Istoria si engleza!

| MihaicaDan a răspuns:

Mate... Sunt cel mai bun din CLS.Si la gradinita am primit un premiu pentru cel mai bun matematician.big grin

| Bailey a răspuns:

Pauza love struck love struckrolling on the floor dar si desenul putinwinkinghappy:*

| sabilopod a răspuns:

Bio :X sunt in a 7a olimpica merg la nationala la olimp la bio. cum sa nu-mi placa? ce aiurea sunt a 2a pers care a scr de bio. ce-aveti cu biologia? e super. happy

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Istoria, Lb romana love struck

| BiaBubulina a răspuns:

Hey.mie imi place foarte mult sportul.invat foarte multe si imi fac mie un bine. imi fac corpul tonifiat laughing. oricum eu fac gimnastica acasa.si materii mai importante, nu stiu!? imi place religia deoarece stau pe scaun si domnul de religie ne spune povestea fiecarei lectii.simi place asa ca ma afund in povesti si ma ia si somnul laughing si scriem putin:"))

| virus5381 a răspuns:

Chiulitu happy

| Cristine23 a răspuns:

Muzica,informatica,ed.fizica,biologia si engleza...

| DeeeaA a răspuns:

Desen.happy

| SergiuM a răspuns:

Englezawinking

| Gabica a răspuns:

Romana si Matematica...nu am pus si sportu

Răspuns utilizator avertizat
| AudImagini a răspuns:

Pauza
dăăă

| selenagomezz a răspuns:

Hmmmmmmmm desen

| Andre a răspuns:

Materia mea preferata este engleza pentru ca mi se pare o limba interesanta sh univerala. cat despre materia pe care o urasc este mate. bineinteles. nu stiu ce e in mintea copiilor/oamenior care ke place aceasta materie ch chiar as vrea sa stiu. :d a taa?

| Alisstor a răspuns:

Sport smug

| Pustii a răspuns:

Engleza si dansul...

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Pauza!

| Fantasy a răspuns:

Istoria cred thinking

| LoveSelena a răspuns:

Pauza happy

| LoveIsMyDrug a răspuns:

Romana si engleza

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pauzarolling on the floor.Glumesc hmm. nu stiu am mai multe preferate.(Engleza, fizica, Info.Mate (algebra).romana.franceza.desenul.muzica^^