| RaducuCristian19 a întrebat:

Care este media minima de intrare la Academia de politie din Câmpina?(sunt clasa a 8-a)

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In Campina nu este Academie de Politie, doar scoala de agenti de politie. Academie de Politie exista doar in Bucuresti.
Poti vedea mediile de la ultima admitere pe site-ul oficial al Academiei de Politie Alexandru Ioan Cuza" din Bucuresti sau pe site-ul oficial al Scolii de Agenti de Politie Campina.

| gabicoo a răspuns:

În cazul tău nu mai e necesară media de admitere! Ești suprapregătit! La admitere la Câmpina trebuie să ai minim 2 clase primare dar nu mai mult de 4! Dacă ești deja în clasa a VIII-a ai șanse mari de admitere la Academie!
La Școala de agenți trebuie să fii "decât" prost!
laughing