| tairon a întrebat:

Care sunt cele mai bune licee din sectorul 4 sau din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pe 2014 NU s-a întocmit ( încă ) un top, dar îl poţi vedea pe cel din 2013 la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/....../top-licee

Toate cele bune.

1 răspuns:
| AjutaPeTPU a răspuns:

Avand in vedere media de promovabilitate de la BAC in 2013, cel mai bun este Colegiul National "Gheorghe Sincai" cu media 8, 37, dar care este urmat de Liceul National "Ion Creanga" cu 8.02 si al treilea cel mai bun este L.N. Mihai Eminescu cu 7, 14. Acum depinde de tine si de media ta unde vei fii repartizat