| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt localitatile din Romania unde exista copii ale statuii lupoaiceai care i-a crescut pe Romulus si Remus?

Răspuns Câştigător
| aluna2000theo a răspuns:

Stiu sigur ca sunt 24 dar nu le stiu pe toate. Iata cateva : Bucuresti, Arad, Iasi, Nasaud, Cluj-Napoca, Timisoara, Alba-Iulia si Satu-Mare. Sper ca ti-a fost utila informatiea.

4 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Unde naiba in Arad ca sa fiu al naibi daca in 20 de ani am vazut vreo una?

| ion933 a răspuns:

Bucuresti, Arad, Iasi, Nasaud, Cluj-Napoca, Timisoara, Alba-Iulia si Satu-Mare Zalau

| AndreeaNustiu a răspuns:

Nasaud,Bucuresti,Arad,Iasi si mai erau cateva.

| alexcs123 a răspuns:

Zalau