| anonim_4396 a întrebat:

Cat dureaza vacanta de paste? Cand incep copiii scoala? De 1 Mai se sta acasa?

65 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scoala incepe marti 21 aprilie 2009, 1Mai e zi libera.

cami
| cami a răspuns:

Vacanta de Paste... s-a cam dus sad. Marti incepe scoala worried...normal ca 1 Mai este zi libera. Asta nu in cazul in care lucrezi la patron, iar ~dansul~ nu binevoieste sa lase liber angajatilor.thinking

| white_2190 a răspuns:

Eu stiam ca miercuri incepem scoala...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai vreau vacanta cryingeu stiam ca avem pana miercuri 10 zilebig grin
Acum eu ce sa mai zicsad
Normal ca avem vacanta de 1 maihappy

| ICanLoveYou a răspuns:

Se incep scolile pe 21 aprilie pentru ca azi(luni) este a 2-a zi de paste si da de 1 martie este zi libera dar s-ar putea ca unii sefi sa nu dea liber dar sa spunem doamne fereste:d:d:d

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De miercuri ca asa vreau eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine la liceu ni s-a spus ca au primit fax de la minister ca scoala se incepe miercuri. La alt liceu tot atunci se incepe. Ma poate lamuri si pe mine cineva cand incepe?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau vacanta...la tv spunea ca scoala incepe miercuri. O profa spunea ca incepe marti...mai bine imi iau scutire si nu ma duc marti sau chiar toata saptamanasmug Si da, de 1 mai, care pica vineri \dancingeste liber

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu sunt eleva si incepem scoala abia Miercuri, dar totusi as fi vrut sa avem macar 2 saptamani tongue dar daca ei nu vor asta este... La revedere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe 22 se incepe scoala

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca marti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luni, 20 aprilie - liber oficial
Marti, 21 aprilie - cerc pedagogic
Miercuri, 22 aprilie se reiau cursurile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiam ca miercuri incepem...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma duc la scoala miercuri 22 aprilie 2009.
Nu ma intereseaza daca incepe marti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ca dureaza cam 10 zile... iar marti mergem la scoala si de 1 mai evident stam acasica...tongue

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am inteles ca scoala incepe marti, dar nu e corect ca unele licee din Bucuresti sa inceapa miercuri, iar in Dambovita marti.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vacanta de Pasti e pana miercuri, iar de 1 mai e liber loolstraight facestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe 22 aprilie, de 1 mai se sta acasa.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miercuri ...stiam

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blasfemie, hotilor ati zis ca miercuri incepem scoala, ma duc la Basescu si fac reclamatie laughing

Alte răspunsuri