| me1oo a întrebat:

Cat este taxa la facultatea de litere Alexandru Ioan Cuza din Iasi?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Taxele de şcolarizare valabile în anul universitar 2013 / 2014:

studii universitare de licenţă – 1.200 lei/semestru (pentru anul I și II) şi 1.000 lei/semestru (pentru anul III)
studii universitare de masterat – 1.200 lei/semestru (pentru anul I și II)
studii universitare de doctorat – 5.000 lei/an (pentru anul I), 2.600 lei/an (pentru anul II) şi 2.400 lei/an (pentru anul III)" - SURSA :
http://media.lit.uaic.ro/?%20page_id=910

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| lex79 a răspuns:

Http://media.lit.uaic.ro/? page_id=910
noteaza ca se mai schimba de la un alt la altul (se maresc).

| iDreptate a răspuns:

50 RON big grin