| NICKSOOO a întrebat:

Cate milioane inseamna 1500 euro? "Cursurile vor avea o durată de trei luni, taxa aferentă unui modul fiind de 1.500 de euro."
Din intrebare, se deduce un modul=1 luna=1500 euro?; adica toate cursurile costa 3X1500 euro?

2 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

1500 euro = aproximativ 67 mil. (6708.75)
Cred ca prin acest modul se refera la toate cele 3 luni pentru ca mi se pare exagerat sa platesti 4500 de euro, chiar si pentru IMA.

| Iuliaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cred ca inseamna 6000 ronbatting eyelashes, sper ca te-am ajutat