| larousee a întrebat:

"categorii de persoane cuprinse in calitatea de asociat". as vrea niste idei pentru un referat cu numele asta. nu prea stiu ce ar trebui sa scriu aici, la ce sa ma refer mai exact si care sunt categoriile alea de persoane. help?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.preferatele.com/docs/economie/9/societatile-comercia5.php

Tine de persoane fizice, persoane juridice, institutii private sau publice, coordonatori, directori, subalterni, angajati, parteneri...toti fac parte din categorii diferite de oameni :)
Folosest-ete de link-ulde mai sus. Succes!