| Bolley a întrebat:

Caut carti de coreeana pentru incepatori. As prefera scanate dar si carti. Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Marinellle a răspuns:

Te duci in coreea?
Uite, eu la scoala ma chinuiam sa invat engleza bine, si tot nu reuseam.
In vacanta mare, am stat toata vara in Anglia la tatal meu. Am invatat limba bine (traing printre ei inveti fara sa iti dai seama)
Asa si tu, daca ai trai printre coreeni, ai invata limba mult mai usor.happy. Asa este cum ai spus tu, aproape imposibil! happy
Pot sa te ajut cu un site de unde poti sa iveti coereana! Sper doar sa te ajute:
http://lectiidecoreeana.blogspot.com/2011/01/lectia-1.html
Succes mai departe :))!