| Minnie a întrebat:

Ce-ar fi ca unii utilizatori sa intre pe acest site si sa-l citeasca, eventual, daca nu cer prea mult sa si invete ceva, http://dexonline.ro/ghid-exprimare?

Răspuns Câştigător
| Blue_2910 a răspuns:

Bun site-ul. Multumim!

7 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Ar fi suficient sa caste ochii si urechile la scoala si sa mai citeasca un pic si acasa ce li se preda acolo, nu numai sa se masturbeze cu periuta de dinti si sa se intrebe daca colegului/colegei ii place de ea/el doar pentru ca i se terminase pasta la pix in ora de fizica si i-a zambit putin cand a cerut unul cu imprumut. happy

| Minks a răspuns:

Dana. : Cine te-a insultat pe tine? Te-ai simtit cu musca pe caciula? laughing Fiecare scrie cum vrea in conversatiile private, aici e un site public, se scrie in limba romana, nu in mirceasca.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Daca n-are poze cu Justin Bieber si niciun premiu, iti garantez ca unii chiar te vor injura ca i-ai facut sa-si piarda timpul.

| greenmile00 a răspuns:

Pentru Dana : unii dintre voi chiar meritati insultati de fapt laughing)

| daηă a răspuns:

M-am saturat de "desteptii siteului" fiecare scrie cum vrea nu cum zic "desteptii" de voi
crezi ca faci ceva daca ne insulti?

| тøхх a răspuns:

Recunosc şi eu câteodată mai greşesc şi toţi sar şi mă insultă.
Bun site-ul!
Bye, bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respect. si corect domnul cu musca in avatar happy