| anonim_4396 a întrebat:

Ce bomboane de ciocolata va plac cel mai mult?

23 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Ferrero Rocher! Adica astea http://socialhoneycomb.com/wp-content/uploads/2009/02/ferrero-rocher.jpg. Pur si simplu le ador :D.

| antonius74 a răspuns:

Toffifee, dar merg si alea de craciun cu jeleu inauntru :X

| SweetCandy a răspuns:

Ferrero Rocherhappy

| arysa a răspuns:

Poiana Chokotoff(cred ca asa se scrie)

luciana
| luciana a răspuns:

Bomboanele din ciocolata amaruie, sau Trufe, sau cele cu gust de zahar caramelizat, cele cu fistic, alune, sau cele cu ness. Lucien.

| Klara a răspuns:

M&M's galbene :X:X Vai Doamne le ador

| Orannginna a răspuns:

Heidi Pralinetty happy

| Gabystelistu95 a răspuns:

Bomboane de ciocolata cu arahide happy

| happy.....withoutyou a răspuns:

1.Imi plac cele cu umplutura de fructe cu lichiorbig grin
2.Imi plac batoanele:Snickers, Lion si Bounty(le ador)
3.De asemenea Kinder, in batonase mici:X!
4. Din cele mari, ador Milka cu lapte, nuci si stafide! si cele Poiana!

Uau sunt o fana adevarata a ciocolatei!laughing

| happy.....withoutyou a răspuns:

E pentru mine intrebarea? Mentionez ca alea cu lichior le maninc fte rar si cite putin!

| Licurici_2296 a răspuns:

Twix, Mars, foarte rar Snikers pentru ca mi se face mereu rau dupa big grin, Mlka simpla si cu alune, Ferrero Rocher, Ritter Sport (cu alune intregi si retetele speciale caract. fiecarei tari) si M&M's Crispy/Alune. Mananc rar cioco, insa numai din astea. Orice alta ciocolata mi-ar fi la indemana, nu ma ating de ea... am niste fixuri ciudate...

| georgiana a răspuns:

Alea cu lichior in ele.si ferrero rocher...ale tale?

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Alea cu visine

| alex555 a răspuns:

Toate. ahh ce pofta am de niste bomboane

Răspuns utilizator avertizat
| mada. a răspuns:

Toffifee:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele cu arahide, nu ma mai satur mancand, trebuie sa inchid punga repede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand mi-e pofta de ciocolata, imi cumpar o cutie de Tofifee sau de Mon Cherry.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bomboane de ciocolata 70%cacao cu solzi de sare de Himalaya si umplute cu dulceata de chilli.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu sint bomboane, sint batoane, dar... din frigiderul meu nu lipsesc snickers, bounti si mars. Desigur nu ar lipsi nici amandinele, dar alea nu tin mai mult de o zi, mai ales ca-mi plac insiropate bine, asa ca pe alea le halesc primele. A si daca m-ai provocat, imi place si sarailia si baclavaua, desigur la fel de bine insiropate si cit mai dulci... sa fie miere, miere. Si nu in ultimul rind, placinta cu mere (facuta in foi nu coca) big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alea care au legatura cu educatia si/sau cultura generala... poate ne baga doamne-doamne niste exemple... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bomboane cu rom, no hh, no vitamin vhttp://www.youtube.com/watch?v=sdNSSBfDESc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cele cu arahide sunt preferatele mele.
Pa, pa.