| Abb a întrebat:

Ce carti interesante mai stiti?
mchappy

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dolmen de Nicole Jamet şi Marie-Anne Le Pezennec. O tânără poliţistă revine acasă, pe o insulă din largul coastelor Bretaniei pentru a se căsători cu iubitul ei din copilărie. Încep să se petreacă tot felul de crime bizare, apar semne rău-prevestitoare, legendele bretone par să fi prins viaţă, vechi păcate ies la iveală, sunt descoperite camere secrete şi adevăruri incomode, o nouă iubire se înfiripă, se citeşte cu sufletul la gură. Sau Barbaţi care urăsc femeile de Stieg Larsson, prima parte din trilogia Millennium, o carte numai bună de citit noaptea cand eşti singur(ă) acasă-crime terifiante, criminali in serie, tortură, dispariţii misterioase...

5 răspunsuri:
| dorinaugustin a răspuns:

Poti sa definesti notiunea de "interesante"?

| Ana-Maria94 a răspuns:

Cartile din seria Amurg:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesante sau si folositoare? Iti recomand Gabrial Garcia Marquez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa si Nisipuri miscatoare de Luminita Aldea.

| Abb explică:

Sa am placerea sa le citesc.happy