| DaNaDoT a întrebat:

Ce carti recomandati? As prefera sa fie de actiune sau de dragoste si sa fie destul de noi.

Răspuns Câştigător
| PopStarInMyMind a răspuns:

Eve-Ann Carey(de dragoste si muuulta actiune)
Colectia Fortele raului absolut(3 volume- Invocarea,Revelatia,Rafuiala)-e fantasy, dar are foarte multa actiune si mister
Micutele mincinoase-Sara Shepard la fel, te tine in suspans.Dar prima carte nu-i cine stie ce(daca nu te uiti si la serial.pentru ca serialul e foarte diferit de carte.)
Seria Amurg-Stephanie Meyer daca nu ai citit-o deja.Desi,daca te-ai uitat la filme si nu esti cine stie ce fan Twilight, nu trebuie sa le citesti neaparat
Misterele Dragostei-Danielle Steel(este un adevart geniu al cartilor de dragoste.au si actiune si scene de dragoste cate vrei.)poti sa incerci cartea asta sa vezi cum este stilul lui Danielle Steel si daca iti place poti lua orice carte de-a ei, pentru ca sunt sigura, nu o sa te dezamgeasca.
Poti incerca si cartile lui Nicholas Sparks(tot de dragoste) care este si regizor si majoritatea(daca nu toate) cartilor scrise de el au si film.
Nu-i timp de ramas bun-Linwood Barclay este un Thriller care te tine in suspans pana la ultima pagina.
Poti incerca si cartile politistewinking

Lectura placuta si sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| BebeCroc a răspuns:

Stieg Larston - Barbati care urasc femeile (sau altele din seria Millennium)