| simonabuburuza44 a întrebat:

Ce credeți ca pică in simularea de pe 13 la romana pe clasa a 8-a? Si cam ce ar trebui sa învăț? In anii trecuți ce au picat?

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Mie mi-a picat basm.parerea mea, repeta doina, genul liric, genul epic, basmul neaparat si ar trebui sa stai linistit

| Eduard619 a răspuns:

Elevii pica.

| Dragos636 a răspuns:

Sa te astepti la orice, nu trebuie sa dai cu presupusul

| andreidenis1890 a răspuns:

Nu trebuie sa o iei cu presupusul ca de expemplu ce pica sau nu stiu eu ce, trebuie sa inveti absolut tot, asa am facut si eu ca tine si am luat un 6, 59 am zis ca pica nu mai stiu ce si a picat exact ce nu am invatat, asa ca mai bine sa inveti tot, succes la invatat.