| gabrielgp07 a întrebat:

Ce este adeverinţa cu notele şi media generală obţinute la Evaluarea Naţională din clasa a VIII-a;?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| rossyu a răspuns:

Foaia matricolă din câte știu eu și ți-o dă de la școala generală la care ai fost big grin

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Adeverinta cu notele de la evaluare nationala, si foaia matricola sunt niste acte ce iti trebuie pentru dosarul de inscriere la liceu. Le iei de la secretariat de la scoala de provenienta.
Mult succes!

| d3men7zel a răspuns:

Adeverinţă cu notele şi media generală obţinute la Evaluarea. Naţională,. ▫ Foaie matricolă pentru clasele V-VIII( cu calculul mediei generale ) tongue Funda, vot?