| NICKSOOO a întrebat:

Ce este Instagram si la ce foloseste?

5 răspunsuri:
| Иαяʋтσ a răspuns:

Este o aplicatie pentru android si IOS(Apple) si se incarca fotografii, le pui o descriere si poti sa le editezi.
http://www.videotutorial.ro/? tag=cum-se-foloseste-instagram

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un site, o retea, unde se incarca fotografii - in principal.

| WildS0ul a răspuns:

E ceva gen facebookm unde pui poze si poti sa le editezi. big grin

| Ceuşan_Carla_1999 a răspuns:

Instagramul este un "program" pe care tu iti pui poze si ai "vizitatori" care iti dau "like" si te "urmaresc"..adica prin urmaresc vreau sa spun ca daca te admira tot timpul vor intra sa vada ce ai mai pus. Acum la ce foloseste..asa de distractie nu cred ca are vreau rol asa de important. Sper ca te-am ajutat. Daca cineva stie ceva mai mult sau ceva diferit sa spuna...

| Chistol_Mihaela_1988 a răspuns:

Un site de socializare?