| myname a întrebat:

Ce face femeia in fiecare dimineata si barbatul numai odata in viata?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Sper sa fie raspunsu corect eu asa credwinking... femeia face patul in fiecare dimineata iar barbatul armata odata in viata…

69 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Ia ghici?!?!?winking

carla
| carla a răspuns:

Micul dejun? rolling on the floor

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Da ne spune cineva raspunsu odata ca devine enervantsadsadsad

| cotzobel a răspuns:

Cafeaua?laughing

| ewygirl a răspuns:

Aceasta intrebare se refera la un singur lucru, care femeia il face zilnic si barbatul o data in viata... dar nu stiu raspunsul

| andreiolariu a răspuns:

Gimnastica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Armata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat.....cu femeia...insa barbatu se mai si dezvirgineaza odata in viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi fac aceeasi chestie, si oricum sunt f multi barb care nu fac armata, asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.probabil cafeaua

nu multi barbati o fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia in fiecare dimineata face patul iar barbatul o singura data in viata isi rupe ata(se dezvirgineaza)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita in oglinda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se plimba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia se gandeste de mai multe ori, iar barbatul o data-n viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia in fiecare dimineata se scoala iar barbatul se scoala o data in viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce face?
Femeia face patul in fiecare dimineata si barbatul face o singura data in viata armata:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traieste in corp de femeie.(Barbatu' cand se naste.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea cafea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia se machiaza in fiecare dimineata, barbatul odata in viata (cand e in cosciug)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia face patul si barbatul armata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- in timpurile actuale aceasta intrebare (pe care o stiu de 15 ani), si-a pierdut raspunsul, asadar... nu-l mai cautati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia se aranjeaza iar barbatul moarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai femeia face in fiecere dimineata curat iar barbatul o data in viata face armata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se trezeste la realitate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muieeeeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul:Femeia iese dintr-un organ zi de zi, barbatul o singura data la procreere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul se trezeste o data in viata in corp de femeie cand se naste iar femeia in fiecare dimineata se trezeste in corp de femeie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac sex