| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultati doriti sa urmati?
eu sunt indecisa, ma ajuta cineva cu lista facultatilor din Craiova? as dori sa mi se explice mai bine unde m-as putea angaja si ce ar trebui sa fac dupa ce am urmat o anumit facultate.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| dragosh6 a răspuns:

Exact in situatia ta sunt si eu, sunt indecis la ce facultate din Craiova s-a ma inscriu pentru ca nu prea stiu ce pot lucra dupa. Daca vrei detalii despre facultatiile din Craiova intra pe ucv.ro acolo gasesti mai multe.Eu momentam optez pentru Facultatea de Management dar inca nu m-am decis pentru ca am media mica si nu am loc la buget. Eu nu stiu ce vrei tu s-a lucrezi in viitor si nu stiu ce medie ai ca s-a iti recomand o facultate dar daca vrei s-a vorbim si s-a iti mai dau detalii ma poti contacta pe http://facebook.com/dragoshyk.