| spirt1 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre Colegiul Mihai Eminescu?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din ce oras, desteptul familiei? Sau oi fi si tu din Bucuresti, ca numai voi aveti impresia ca sunteti buricu' pamantului si toata lumea trebuie sa ghiceasca ce-aveti voi in capetele alea seci.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, daca tot esti cascat si ai uitat sa pui orasul, ia mai gandeste-te: cine-i stupid? Eu as zice ca tu, desteptule!

| TeoPT a răspuns:

Pff. Sunteți distruși mă. Nu uitați ceva? Aaa, ba da, normal că uitați, ORAȘUL! straight face Sunt 100 de colegii Mihai Eminescu în România.

Precizați orașul la întrebările despre licee!
Baftă

| Biby a răspuns:

Zii orasul.De unde vrei sa stim noi de unde esti?

| spirt1 explică:

Daci in **** mea ca am uitat

| spirt1 explică:

Cum am zis si mai sus.Ma-m grabit sa pun intrebarea si am uitat ca trebuie sa specific orasul.