| MidnightSun a întrebat:

Ce inseamna cuvantul EPIC atunci cand il vezi in comentarii pe Youtube sau Facebook?

Răspuns Câştigător
| pepenerosu a răspuns:

Ceva nemaipomenit. ceva super. ceva foarte fainbig grin. De exemplu. Concertul acela a fost epic! Adica ti-a placut foarte mult. A fost unic. Desi se mai foloseste si in contextul "epic fail". care ar insemna o nereusita oarecum jenanta, totala!happy

3 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

Auzi raspuns. "Este o replica din Robotzi." rolling on the floor EPIC FAIL!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Genul epic cuprinde totalitatea creaţiilor epice în care autorul îşi exprimă indirect sentimentele prin intermediul actiunii si al personajelor. Opera epica este opera literara in care ideile, sentimtele si gandurile sunt exprimate cu ajutorul personajelor si ale actiunii.

| HappyPebbles a răspuns:

Este o replica din RObotzihappy...