| tz_6238 a întrebat:

Ce intelegi tu prin pace si nonviolenta? happy Am de facut si un poster despre acest subiect. Idei? ^.^ funda

Răspuns Câştigător
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Alb. Cand ma gandesc la pace ma gandesc la alb, la fluturi si la ingeri... E ciudat, dar asta simt... Si mai vad doi oameni care se isi dau mana ( doi barbati) si deasupra o inima pe care scrie "HARMONY". Stiu, e fooooarte bizar, dar eu asta vad. Sper ca te-am ajutatwinking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| YoppKidde a răspuns:

Lumea in armonie si eu am facut un poster si niste desene in creion pentru astazi