| Bianca_3121 a întrebat:

Ce lecturi se studiaza in clasa a 11 a? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Eu tocmai am terminat a 11a si am facut "Moara cu noroc", "Monastirea Argesului", Juninea (nu e lectura), "Maitreyi", "Mesterul Manole","Rondelul rozelor ce mor".
Bafta!

3 răspunsuri:
| EduardTPU a răspuns:

Depinde de programa fiecarui profesor...eu anul asta de exemplu am avut mai mult poezii.

| adelina899 a răspuns:

Ion, Enigma Otiliei, Ultima noapte de dragoste prima noapte de razboi si in a 12a cred ca Morometii

| girl_4192 a răspuns:

Enigma Otiliei, Ultima noapte de dragoste prima noapte de razboi