| AngelsCrying a întrebat:

Ce licee care au stiinte ale naturii bune( cu media peste 8.30) stiti in Bucuresti? Cat mai multe, funda :*

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Colegiul National "Ion Creanga", Colegiul National "Ion Creanga", Liceul Teoretic "Ion Barbu", Colegiul National "Matei Basarab", Colegiul National "Cantemir Voda", Colegiul National "Gheorghe Sincai", Colegiul National "Spiru Haret".

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi lista liceelor şi mediile la linkul : http://www.admitereliceu.ro/......iceu-pas-2

Toate cele bune.