| Popescu_Marco_Ionut_1994 a întrebat:

Ce materie va place? dau funsa celui mai detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
| CassieFox a răspuns:

Romana nu este materia mea preferata, este viata mea.Cand spun romana ma refer la literatura, marea arta a lumii de a scrie si de a compune.Cand scrii sau citesti,parca o magie subtila te invaluie,lumea se transfigureaza,devine alta, care cere sa fie descoperita, Emotiile si sentimentele se amesteca, formand o explozie violenta a sufletului. Este ca o boala, care ai vrea sa nu treaca niciodata.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cele care au legatura cu meseria mea, 3 atestate de marfuri periculoase/cisterna, persoane si marfa. Explica cum se conduce un camion si normele care trebuie respectate in orarul de munca

| zurick a răspuns:

Materia mea favorită este matematica deși ora de matematică este un chin suprem și fac tot posibilul să nu-mi displacă și crede-mă că dacă ai avea un astfel de profesor ca mine... e greu să nu o urăști.

| KMaddieK a răspuns:

Materia care-ti place, e si cea la care te descurci cel mai bine. Mie nu-mi place niciuna in mod deosebit laughing doar psihologia e mai "interesanta"