| NICKSOOO a întrebat:

Ce melodie imi recomandati pentru o prezentare power point despre Roma? REPEDE!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hans Zimmer - We are free now

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Recomand
ERA - "Ameno"
combinat cu pasaje din filme (strigate de lupta, "Traiasca Cezarul!").

| Cosmotel a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Ihh3sGL59XY

eu as merge pe melodii din soundtrack-ul serialului Rome.

| Darcos a răspuns:

Salut!
Alege din melodiile acestea(Sunt destul de bune; Le-am ascultat pe toate; Conteaza ce vei face pe Power Point si dupa aceea ce muzica "se uneste" cel mai bine cu lucrarea)

| Darcos a răspuns:

Am gasit si asta:
http://www.youtube.com/watch?v=aVb92oo8Vjc
Melodie Lenta si Calma

| vesnicsoarearzator a răspuns:

O melodie frumoasa si lenta este valsul trandafirilor ...mai ales trebuie sa se asorteze cu materialul care il prezinti ...bafta!