| CPAElites a întrebat:

Ce opera credeti ca va pica anul acesta la examenul de Bacalaureat Romana profil tehnologic?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Uita-te peste ce s-a dat anul trecut la simulare la uman si ce s-a dat la bac. Se astepta cineva sa dea aceeasi chestie? Bineinteles ca nu! Asa ca invata operele, ca mai ai timp suficient si nu te mai lua dupa ce zic unii.

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nimeni nu poate sa iti spuna ce va pica cu siguranta, poate doar sa presupuna, dar sa se insele. Invata acum cat mai ai timp si lasa parerile astea de-o parte! succes la bac!

| AmonhMetin2 a răspuns:

Teorema relativitatii