| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti depre nuvela "Budulea taichii"? Dar despre Hutu?

2 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Despre nuvela budulea taichii straight face naspa, f urata nu mi-o placut deloc, muuulta politica, cand ne'o explicat'o profa n'am priceput nimic straight face big grin
am citit'o ce inteleg din ea stradania lui hutu si ambitia cu care reuseste sa obtina rezultate uimitoare la invatatura chiar daca este un copil sarac straight face, oricum mi se pare destul de urata povestirea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hutu i un copil de treaba, imi place ca merge la multe petreceri