| Laurishkutza a întrebat:

Ce parere aveti despre Colegiul National Mihai Eminescu din Bucuresti? Este prima mea varianta de liceu la care as vrea sa merg...

Răspuns Câştigător
| Ropidox a răspuns:

Este un liceu bun anul acesta s-a intrat cu o medie destul de mare stiu deoarece am trecut anul acesta clasa a 9a si sunt foarte bine informat despre tot ce inseamna "liceu".
Este un liceu mult mai bun decat altele, marea majoritate din copii sunt cuminti, de treaba si ai ce discuta cu ei. Ti-l recomand cu siguranta.Si iti garantez ca nu iti va parea rau daca vei intra acolo.
Succes! FUNDA

1 răspuns:
| p3t3r313 a răspuns:

Eu iti recomand Vianu, nu o sa regreti. Nu sunt pitipoance si cocalari, iar profesorii sunt foarte de treaba.