| alexa a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de Geologie si Geofizica din cadrul Universitatii din Bucuresti? Ce iti ofera dupa?

4 răspunsuri:
| alexa explică:

Imi parte rau pentru prietena ta
mersi o ricum pentru sfaturi.
eu intial o sa-mi bag dosarul la ase, dar cum acolo dau examen ma gandeam ce alte facultati as mai putea baga si de aceea m-am gandit la asta

Răspuns utilizator avertizat
| LoveForShania a răspuns:

O prietena de-a mea (care a facut falcutatea in Bucuresti, dar a murit cand mai avea un an si termina facultatea sad ), a fost la acea facultate, parca era la Geologie cred, si era foarte multumita pentru ca se gandea ca o sa fie foarte greu, dar recapitularile din atat generala cat si liceu, care le facea acasa singura, o ajutau foarte mult!
Mai multe detalii nu iti pot da, pentru ca nu stiu!
Daca ar mai trai, te-as ajuta 100%, meritele apartinandu-i ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nashpa si nu stiu