| metallica666 a întrebat:

Ce parere aveti despre studentii straini(de ex. studentii bulgari, basarabeni, ungari) care vin sa studieze in Romania?

2 răspunsuri:
| georgiana_6517 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre ei dar cu siguranta asta inseamna ca sistemul nostru de invatamant e mai bun decat al lor.

| TropicalStorm a răspuns:

Frate esti cumva rasisit? lasa-i in pace sa-si vada de viata. cati studenti straini nu vin sa faca studii in ro. waaaa bravo lor mie-mi place ca tara noastra sa fie mixta. poate vede si base cu boc poc si mai schimba cate ceva... who knows!